H.D. Schrader - twee handgesigneerde lithografien: Geometrische Composities I en II - Verkocht

H.D. Schrader - twee handgesigneerde lithografien: Geometrische Composities I en II kopen? Bied vanaf 20!
H.D. Schrader - twee handgesigneerde lithografien: Geometrische Composities I en II kopen? Bied vanaf 20!H.D. Schrader - twee handgesigneerde lithografien: Geometrische Composities I en II kopen? Bied vanaf 20!H.D. Schrader - twee handgesigneerde lithografien: Geometrische Composities I en II kopen? Bied vanaf 20!
  • H.D. Schrader (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee fraaie handgesigneerde lithografien van H.D. Schrader. Titels: Geometrische Composities I en II. Afmetingen: 15 x 14 cm.

VERZENDINGU betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!

H.D. Schrader (1945)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1380 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
14 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:18-12-2018 om 19:23
Eindtijd:22-12-2018 om 12:50
fwvanhelden
20 dec. / 22:05
€ 20