H.E. Roodenburg ets Amsterdam.

H.E. Roodenburg ets Amsterdam. kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

H.E. Roodenburg ets Amsterdam. kopen? Bied vanaf 35!H.E. Roodenburg ets Amsterdam. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
GesigneerdHandgesigneerd

Losbladige ets door Roodenburg van de Westertoren in Amsterdam. In een zeer mooie staat.
Potlood gesigneerd.
Verzendkosten 6,95

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:20-08-2014 om 16:51
Eindtijd:25-08-2014 om 16:51

segeren
25 aug. / 03:43
€ 35