H.E. Roodenburg ets Stadstimmerhuis in Leiden

H.E. Roodenburg ets Stadstimmerhuis in Leiden kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
H.E. Roodenburg ets Stadstimmerhuis in Leiden kopen? Bied vanaf 50!H.E. Roodenburg ets Stadstimmerhuis in Leiden kopen? Bied vanaf 50!H.E. Roodenburg ets Stadstimmerhuis in Leiden kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke kleurets van het Stadstimmerhuis in Leiden. Gebouwd in 1612 aan het Galgewater. Ets uit 1932. Beeldmaat 32 cm x 36,5 cm. Monogram en gedateerd in de plaat. Authentiek gelijst. Met potlood gesigneerd en betiteld.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:01-10-2017 om 22:53
Eindtijd:06-10-2017 om 22:58

Niko
6 okt. / 22:51
€ 50