Hector Saunier - Eau vive, aquatint ets

Hector Saunier - Eau vive, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Hector Saunier - Eau vive, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Hector Saunier - Eau vive, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Hector Saunier - Eau vive, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Hector Saunier - Eau vive, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Hector Saunier - Eau vive, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Hector Saunier (1936)
Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Mooie compositie van Hector Saunier, uitgegeven door Prent190.  Aquatint ets op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘71), getiteld en genummerd (162/190).  In zeer goede conditie; het blad golft aan de randen van de witte marge maar ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend want het beeld en een ruime marge eromheen zijn in mint conditie.

Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 33cm x 28cm (beeld)

Hector Saunier (1936)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
66 cm
51 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-03-2020 om 11:37
Eindtijd:12-04-2020 om 16:33

AAH
12 apr. / 16:12
€ 45