Hector Vilche - Traces

Hector Vilche - Traces kopen? Bied vanaf 100!

Hector Vilche - Traces

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door  Tristan42

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Hector Vilche (1942)
Jaartal1990
TechniekCollage
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 50 cm (h x b)
Lijst85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
collage-papier-katoen-tauw-hout-metaal-acryls

Hector Vilche (1942)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Tristan42

Lid sinds 2019
2 verkochte items
70 cm
85 cm
50 cm
74 cm

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:10-06-2019 om 13:51
Eindtijd:23-06-2019 om 21:55

Pieterbouman01
23 jun. / 21:49
€ 100