Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap - olieverf op paneel - gesigneerd door R. Both

Heidelandschap - olieverf op paneel - gesigneerd door R. Both kopen? Bied vanaf 1!

Heidelandschap - olieverf op paneel - gesigneerd door R. Both

Verkoopprijs: € 14,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Heidelandschap - olieverf op paneel - gesigneerd door R. Both kopen? Bied vanaf 1!Heidelandschap - olieverf op paneel - gesigneerd door R. Both kopen? Bied vanaf 1!Heidelandschap - olieverf op paneel - gesigneerd door R. Both kopen? Bied vanaf 1!Heidelandschap - olieverf op paneel - gesigneerd door R. Both kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  martins
FA. (32)

333 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Een fraai heidelandschap (olieverf op paneel) van R. Both. Gesigneerd l.o.
Afmetingen: 37 cm. breed / 31 cm. hoog (met lijst).
Conditie paneel en lijst: heel goed.
Het schilderij wordt aangetekend en verzekerd verzonden. Afhalen is uiteraard ook een optie.

Dit item is verkocht voor 14,00

Starttijd:04-01-2016 om 21:57
Eindtijd:18-01-2016 om 21:57

Biedingen (8):

Kirian
18 jan. / 01:59
€ 14
Zeef
17 jan. / 21:15
€ 12
Kirian
17 jan. / 21:14
€ 10
Zeef
17 jan. / 21:14
€ 9
Kirian
17 jan. / 15:26
€ 7
Zeef
16 jan. / 23:39
€ 5
Alinda
15 jan. / 15:22
€ 3
Kirian
8 jan. / 12:46
€ 1