Hein Hoppman: Olieverf op paneel, zonder titel - Verkocht

Hein Hoppman: Olieverf op paneel, zonder titel kopen? Bied vanaf 140!

Verkoopprijs: € 140,00

Hein Hoppman: Olieverf op paneel, zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Hein Hoppman: Olieverf op paneel, zonder titel kopen? Bied vanaf 140!

Hein Hoppmann

Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hein Hoppmann

Kunstenaar: Hein Hoppmann
Techniek: olieverf op paneel

Titel: zonder titel

Jaar: onbekend

Afmetingen:

- lijst: 100,5 x 60 cm.

- werk zichtbaar: 78,5 x 38,5 cm.

- paneel: 80 x 39,5 cm

Ingelijst: ja

Gesigneerd: Gesigneerd in de verf op voorzijde

Conditie: in uitstekende conditie. De lijst is op beide bovenhoeken licht beschadigd, het werk zelf is in perfecte conditie.

Verzendkosten €17,50,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.

De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.

Typefouten voorbehouden.

Verkoper accepteert betalingen via PayPal of met Bitcoins.

Hein Hoppmann

Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:15-04-2014 om 23:53
Eindtijd:23-04-2014 om 23:53
Kunstkijker
20 apr. / 23:45
€ 140