Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40.5 x 50.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 48 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Conditie | Goed | ||
onbeschadigd | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beverwijk, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Beverwijk, Nederland |
Starttijd | 28-9-2019 om 9:30 |
Eindtijd | 5-10-2019 om 19:52 |