Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gravure |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Duo kavel met prent van Hein Kray, gesigneerd en in de witrand om de prent heen zijn wat ouderdomssporen (zie foto) te zien, tweede prent van Harm Ellens is niet gesigneerd.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Prent van Hein Kray is goed, gesigneerd en in de witrand om de prent heen zijn wat ouderdomssporen (zie foto) te zien, tweede prent van Harm Ellens is niet gesigneerd. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 22-8-2021 om 10:23 |
Eindtijd | 24-9-2021 om 11:43 |