Hein van der Meij - olieverf op doek - Bamijan 2 - Verkocht

Hein van der Meij - olieverf op doek - Bamijan 2 kopen? Bied vanaf 125!
Hein van der Meij - olieverf op doek - Bamijan 2 kopen? Bied vanaf 125!Hein van der Meij - olieverf op doek - Bamijan 2 kopen? Bied vanaf 125!Hein van der Meij - olieverf op doek - Bamijan 2 kopen? Bied vanaf 125!Hein van der Meij - olieverf op doek - Bamijan 2 kopen? Bied vanaf 125!Hein van der Meij - olieverf op doek - Bamijan 2 kopen? Bied vanaf 125!
  • Hein van der Meij (1940)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acryl op doek van Wim van der Meij. Titel: Bamijan 2. Afmetingen werk: H40 x b60 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van dit werk is, via een mail, bevestigd door de kunstenaar.

Hein van der Meij (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (329)
60 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-08-2020 om 14:19
Eindtijd:07-09-2020 om 07:40
CatKol
07 sep. / 01:00
€ 125