Hein van der Meij: Olieverf,Sneeuwlandschap 2 - Verkocht

Hein van der Meij: Olieverf,Sneeuwlandschap 2 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 41,00

Hein van der Meij: Olieverf,Sneeuwlandschap 2 kopen? Bied vanaf 1!Hein van der Meij: Olieverf,Sneeuwlandschap 2 kopen? Bied vanaf 1!Hein van der Meij: Olieverf,Sneeuwlandschap 2 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hofkunst
FA. (6)

74 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Hein van der Meij (1940)

Inclusief plastic lijst

Olieverf op doek.50 x 40 cm. gesigneerd en in goede conditie.

Hein van der Meij (1940)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Hofkunst
FA. (6)

74 verkochte items
Dit item is verkocht voor 41,00
Starttijd:02-06-2016 om 14:21
Eindtijd:13-06-2016 om 21:46
Biedingen (14)
11556
13 jun. / 21:38
€ 41
annemarijke
13 jun. / 21:32
€ 36
11556
13 jun. / 21:26
€ 31
annemarijke
13 jun. / 21:25
€ 26
11556
13 jun. / 21:20
€ 21
annemarijke
13 jun. / 21:18
€ 19
jeannetstremmelaar
13 jun. / 21:17
€ 17
annemarijke
13 jun. / 21:16
€ 15
jeannetstremmelaar
13 jun. / 21:04
€ 13
11556
13 jun. / 21:04
€ 11
jeannetstremmelaar
13 jun. / 21:04
€ 9
11556
13 jun. / 13:22
€ 7
hetwoolschot_1
13 jun. / 13:22
€ 5
11556
02 jun. / 15:33
€ 1