Hein van der Meij - Tunesie 7

Hein van der Meij - Tunesie 7 kopen? Bied vanaf 85!

Hein van der Meij - Tunesie 7

Verkoopprijs: € 68,00

Hein van der Meij - Tunesie 7 kopen? Bied vanaf 85!Hein van der Meij - Tunesie 7 kopen? Bied vanaf 85!Hein van der Meij - Tunesie 7 kopen? Bied vanaf 85!Hein van der Meij - Tunesie 7 kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Hofkunst
FA. (5)

67 verkochte items
  • Hein van der Meij (1940)
Jaartal2016
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Naar aanleiding van een eigen foto.Er kan een zwarte baklijst bij geleverd worden € 15,-

is ook aan de zijkanten van het doek geschilderd

Hein van der Meij (1940)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  Hofkunst
FA. (5)

67 verkochte items
60 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 68,00

Starttijd:08-01-2019 om 16:40
Eindtijd:23-01-2019 om 09:07

Kunstmens1973
23 jan. / 00:34
€ 68