Hein van der meij,Olieverf op doek, Monniken

Hein van der meij,Olieverf op doek, Monniken kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Hein van der meij,Olieverf op doek, Monniken kopen? Bied vanaf 90!Hein van der meij,Olieverf op doek, Monniken kopen? Bied vanaf 90!Hein van der meij,Olieverf op doek, Monniken kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Hofkunst
FA. (5)

67 verkochte items
  • Hein van der Meij (1940)

40 x 30 cm.,In goede conditie en gesigneerd,

Er kan een baklijst bijgeleverd worden €10,-

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:08-12-2016 om 14:43
Eindtijd:19-12-2016 om 21:43

hajo31
19 dec. / 21:38
€ 90