Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening - Verkocht

Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening kopen? Bied vanaf 75!
Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Heinrich Baudisch - Prof. Baudisch, München - grote informele inkttekening kopen? Bied vanaf 75!
  • Heinrich Baudisch (1905-1992)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 30 cm (h x b)
Lijst65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dun papier, bevestigd op wit papier, achter glas ingelijst. De houten  lijst heeft wat slijtschade.

In goede gebruikte staat. Een enkel zeer klein scheurtje en plakrestanten aan de randen.

Heinrich Baudisch (1905-1992)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Miles
FA. (38 )

1466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (154)
51 cm
65 cm
30 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 70,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2021 om 22:31
Eindtijd:17-03-2022 om 19:09
Art61
17 mrt. / 15:20
€ 61