Heinrich König: olieverf op paneel, portret actieve oude heer

Heinrich König: olieverf op paneel, portret actieve oude heer kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 375,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Heinrich König: olieverf op paneel, portret actieve oude heer kopen? Bied vanaf 375!Heinrich König: olieverf op paneel, portret actieve oude heer kopen? Bied vanaf 375!Heinrich König: olieverf op paneel, portret actieve oude heer kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  AdrianusK
FA. (3)

120 verkochte items
  • Heinrich Konig (1821-1854)

Heinrich König ( * 1821 Weener ) was kunstenaar en leraar. Na 1854 werkte hij in Duitsland.  ( zie o.a. ook Scheen ) Zijn werk bevindt zich in diverse musea en privé-collecties. Kenmerkend is de grote expressive kracht, die van zijn werk uitgaat. Dit portret is daarvan een karakteristiek voorbeeld.Het schilderij is l.o. gesigneerd en gedateerd ( 1874 ) en is in uitstekende staat. De fraaie handgemaakte verdiepte lijst heeft enkele kleine gebruikssporen. Uit privé-bezit van verkoper.

Inclusief lijst zijn de maten in cm: 43 x 36; het paneel zelf is 16 x 21 cm.

Verkoper verzorgt (gratis) verzekerde verzending. Ophalen in Rotterdam op afspraak is een optie !

Dit item is verkocht voor 375,00

Starttijd:31-08-2016 om 16:34
Eindtijd:07-09-2016 om 16:34

Benco
2 sep. / 21:51
€ 375