Jaartal | 1988 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gouache
op krantenpapier
1988
Monogrammeerd en gedateerd in potlood
Uniek exemplaar
Afmetingen blad: 50 x 66 cm
In zeer goede staat
Miniem scheurtje onderaan onder de signatuur
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 21-12-2022 om 15:21 |
Eindtijd | 27-12-2022 om 19:45 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Landen, België |