Heinz-Ludwig Beckers: Ets, Amsterdam

Heinz-Ludwig Beckers: Ets, Amsterdam kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Ludwig Beckers

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Ludwig Beckers
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Heinz-Ludwig Beckers
Titel:  Amsterdam
Ets, handgesigneerd. Genummerd H.C. 47/150
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 17,50 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Op verzoek kunnen we uw aankopen ook per gewone post verzenden. De kosten zijn dan 7,50 euro per pakket, ongeacht het aantal aankopen. Uw pakket is dan niet verzekerd, de verzending is op eigen risico.

Ludwig Beckers

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:12-12-2016 om 09:03
Eindtijd:17-12-2016 om 13:03

Paradiso
16 dec. / 18:56
€ 5