Helen Frik: Litho, Spookjes - Ingelijst

Helen Frik: Litho, Spookjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Helen Frik: Litho, Spookjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Helen Frik: Litho, Spookjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Helen Frik (1960)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Spookjes
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 73 cm x 53 cm
Oplage: 16/55 (Let op; ander oplagenummer dan zichtbaar op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:  Litho op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In goede staat. Met vlekjes tussen het glas en het passe-partout rechtsmidden. Zou schoongemaakt moeten worden en/of een nieuw passe-partout (niet zichtbaar op de foto).

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout/Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen worden afgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten.

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQRW

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:03-10-2017 om 12:34
Eindtijd:08-10-2017 om 15:34

Biedingen (3):

Art2Have
7 okt. / 16:55
€ 3
NeoGeo
7 okt. / 16:55
€ 3
Art2Have
6 okt. / 19:37
€ 1