Helen Gilbert, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! - Verkocht

Helen Gilbert, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 55!
Helen Gilbert, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 55!Helen Gilbert, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 55!
  • Helen Gilbert (1922-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Geweldige set van 3 originele litho's van de gerenommeerde Amerikaanse kunstenares Helen Gilbert.

Elk exemplaar afzonderlijk gesigneerd.

Afmetingen ca. 14/15 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Verzendkosten 11,00 euro (stevig verpakt en aangetekend verzonden)

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:23-08-2014 om 12:02
Eindtijd:06-09-2014 om 12:07
estellas
06 sep. / 11:59
€ 55