Helen Lieros - African Shield

Helen Lieros - African Shield kopen? Bied vanaf 400!
Helen Lieros - African Shield kopen? Bied vanaf 400!Helen Lieros - African Shield kopen? Bied vanaf 400!Helen Lieros - African Shield kopen? Bied vanaf 400!
  • Helen Lieros (1940)
Jaartal2001
DragerPaneel
StijlAfrikaans
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen127 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Helene Lieros is een van de bekendste hedendaagse kunstenaars van het Afrikaans continent. Zij is geboren in 1940 in Zimbabwe, maar opgeleid aan de Ecole des Beaux-arts in Genève, waar zij nu woont.
Aan de achterzijde beschreven en gedateerd 2001. Herkomst Galerie Deta, Harare Zimbabwe.

Geen aanmerkingen

Helen Lieros (1940)

GrieksGrieksZimbabwaanseZimbabwaanseAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
53 cm
127 cm
Starttijd:28-06-2022 om 11:41
Eindtijd:04-07-2022 om 22:19
Openingsbod € 400
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland