Helen van der Deen : Mezzotint - Verkocht

Helen van der Deen : Mezzotint  kopen? Bied vanaf 20!
Helen van der Deen : Mezzotint  kopen? Bied vanaf 20!Helen van der Deen : Mezzotint  kopen? Bied vanaf 20!Helen van der Deen : Mezzotint  kopen? Bied vanaf 20!Helen van der Deen : Mezzotint  kopen? Bied vanaf 20!
  • Helen van der Deen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mezzotint. Ingelijst : ja,met glas. Gesigneerd : ja,r.o. Helen vd Deen '78 met potlood. Titel : ja, l.o. Prommised land I met potlood. Maten : Blad 51 x 31 cm en beeld 16  13 cm.

Prijs is excl verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:22-05-2017 om 11:36
Eindtijd:28-05-2017 om 18:36
galerietweebijdrie
24 mei / 21:59
€ 20