Helena van der Kraan - VISTA

Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 15!

Helena van der Kraan - VISTA

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Helena van der Kraan (1940)
Jaartal2002
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplageoplage; 300 exemplaren
Helena van der KraanOffsetlitho uitgegeven ter glegenheid van de tentoonstelling van Helena van der Kraan bij xx multiple galerie.niet gesigneerd

Helena van der Kraan (1940)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
62 cm
43 cm

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:27-05-2019 om 13:20
Eindtijd:02-06-2019 om 11:45

arnooberendorff
1 jun. / 21:39
€ 15