Helene Bueno - C1774, Mijn eerste fiets

Helene Bueno - C1774, Mijn eerste fiets kopen? Bied vanaf 150!
Helene Bueno - C1774, Mijn eerste fiets kopen? Bied vanaf 150!Helene Bueno - C1774, Mijn eerste fiets kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Helene Bueno (1949)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen62.5 cm x 72.3 cm (h x b)
Lijst81.5 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
C1774, Helene Bueno, Mijn eerste fiets, aquarel, ongesigneerd, lijstmaat 81,5 x 101,5 cm, beeldmaat 62,6 x 72,3 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.

ConditieRedelijk

Papier verkleurd door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, barst in glas linksonder

Helene Bueno (1949)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
101.5 cm
81.5 cm
72.3 cm
62.5 cm

Starttijd:26-01-2021 om 13:24
Eindtijd:07-02-2021 om 20:31
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier