Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hessen, Duitsland |
Starttijd | 18-10-2022 om 13:21 |
Eindtijd | 28-1-2023 om 0:41 |