Een ingelijste foto uit 1978 van de Duits-Australische fotograaf Helmut Newton (1920-2004). De foto is gemaakt voor het promoten van de herfstcollectie 1978 van ontwerper Thierry Mugler (1948-2022). -De foto is handgesigneerd en -gedateerd op de achterkant van de foto. Door de inlijsting is de signatuur niet te zien en is een kopie van deze signatuur bevestigd op de achterkant van de lijst (zie de foto’s). -Techniek: C-print (Chromogenic print). -De foto is ingelijst in een zwarte houten lijst met dubbel passe-partout en glasplaat. -Afmetingen: Lijst, 53 x 43 x 2,5 cm. Fotoblad, 30 x 25 cm. Beeld/foto, 29 x 24 cm. -Herkomst: Uit de collectie van de Nederlandse decor- en kostuumontwerper Jan Aarntzen (1950). -Provenance: De foto is oorspronkelijk afkomstig van ‘Galerie Fiolet’ in Amsterdam, de eerste in fotografie gespecialiseerde galerie in Nederland en is ooit geveild bij Veilinghuis AAG in Amsterdam. -Conditie: De foto is in goede staat. De kleuren zijn iets vervaagd. De zwarte houten lijst heeft slijtplekken en kleine beschadigingen met verfverlies. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de fotograaf: Helmut Newton, geboren als Helmut Neustädter (Berlijn, 31 oktober 1920 - Los Angeles, 23 januari 2004) was een Duits-Australisch fotograaf. Helmut Newton was een inspiratiebron voor wie zich bezighoudt met mode- en glamourfotografie. Hij speelde met het gegeven "mode is kleding en kleding bedekt naaktheid". Als geen ander speelde hij met de grenzen tussen modefotografie en erotiek. Voor meer info: https://nl.wikipedia.org/wiki/Helmut_Newton
Thierry Mugler (Straatsburg, Frankrijk 21 december 1945 - 23 januari 2022, Vincennes, Frankrijk) was een Frans modeontwerper en daarnaast ook parfumontwikkelaar, regisseur en fotograaf.
Afhandeling: -De ingelijste foto kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze zeer sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat…… -De ingelijste foto kan eventueel aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 20,00 euro.
Goed
De foto is in goede staat. De kleuren zijn iets vervaagd. De zwarte houten lijst heeft slijtplekken en kleine beschadigingen met verfverlies. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Tot 5 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 20,00
Wereldwijd
€ 40,00