HEMERT EVERT VAN - signeerde gouache/aquarel - Rolling madonna - 1989 - Verkocht

HEMERT EVERT VAN - signeerde gouache/aquarel - Rolling madonna - 1989 kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

HEMERT EVERT VAN - signeerde gouache/aquarel - Rolling madonna - 1989 kopen? Bied vanaf 90!HEMERT EVERT VAN - signeerde gouache/aquarel - Rolling madonna - 1989 kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  kunstminnaar2016
FA. (5)

101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Evert van Hemert (1952)
TypeTekening / Aquarel

Fraaie gouache /aquarel van Evert van Hemert - beeldformaat 50 x 65 cm - nooit ingelijst geweest -1989 - prima staat

Evert van Hemert (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (5)

101 verkochte items
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:09-10-2017 om 11:28
Eindtijd:13-10-2017 om 20:28
10098
12 okt. / 09:06
€ 90