FA. (1)

Hen Euverman - Bloemstilleven. (104 x 81)

Hen Euverman - Bloemstilleven. (104 x 81) kopen? Bied vanaf 95!
Hen Euverman - Bloemstilleven. (104 x 81) kopen? Bied vanaf 95!Hen Euverman - Bloemstilleven. (104 x 81) kopen? Bied vanaf 95!Hen Euverman - Bloemstilleven. (104 x 81) kopen? Bied vanaf 95!Hen Euverman - Bloemstilleven. (104 x 81) kopen? Bied vanaf 95!Hen Euverman - Bloemstilleven. (104 x 81) kopen? Bied vanaf 95!Hen Euverman - Bloemstilleven. (104 x 81) kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Hen Euverman (1918-1994)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 53 cm (h x b)
Lijst104 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hen(ny) Euverman (Enschede 1918 – Eindhoven 1994) Aquarellist, grafisch ontwerper, illustrator, tekenaar. Hoewel hij in Twente is geboren wordt Hen Euverman toch vooral als Brabantse kunstenaar gezien. Opgeleid aan de kunstacademie in Enschede maar het grootste gedeelte van zijn leven in en rond Eindhoven gewoond. Hij schilderde vooral veel stads-, dorpsgezichten en landschappen maar deed ook portretten en stillevens.
Schitterend ingelijst, als nieuw!
Dit werk is afkomstig van het Peter van den Braken centrum in Sterksel (BR)
Door de zeer grote afmetingen kan dit werk niet worden verstuurd. Het kan worden afgehaald in Velsen-noord.

Hen Euverman (1918-1994)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
81 cm
104 cm
53 cm
74 cm
Sluit over 5d 8u 52m 28s
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:30-06-2022 om 15:04
Eindtijd:09-07-2022 om 22:32