Hen Euverman - Kleurrijk bloemstilleven. (groot)

Hen Euverman - Kleurrijk bloemstilleven. (groot) kopen? Bied vanaf 75!
Hen Euverman - Kleurrijk bloemstilleven. (groot) kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - Kleurrijk bloemstilleven. (groot) kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - Kleurrijk bloemstilleven. (groot) kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - Kleurrijk bloemstilleven. (groot) kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - Kleurrijk bloemstilleven. (groot) kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Hen Euverman (1918-1994)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1990
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 71 cm (h x b)
Lijst74 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hen(ny) Euverman (Enschede 1918 – Eindhoven 1994) Aquarellist, grafisch ontwerper, illustrator, tekenaar. Hoewel hij in Twente is geboren wordt Hen Euverman toch vooral als Brabantse kunstenaar gezien. Opgeleid aan de kunstacademie in Enschede maar het grootste gedeelte van zijn leven in en rond Eindhoven gewoond. Hij schilderde vooral veel stads-, dorpsgezichten en landschappen maar deed ook portretten en stillevens.
Dit werk is afkomstig van het Peter van den Braken centrum in Sterksel (BR). |al worden verzonden in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen, glasbreuk blijft echter risico koper. Kan ook worden afgehaald in Velsen-noord
Werk is schitterend ingelijst, kan helaas door het zeer grote formaat niet worden verzonden.

Hen Euverman (1918-1994)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
93 cm
74 cm
71 cm
52 cm
Sluit over 5d 8u 28m 43s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:30-06-2022 om 15:04
Eindtijd:09-07-2022 om 22:39