Hen(ny) Euverman (Enschede 1918 – Eindhoven 1994) Aquarellist, grafisch ontwerper, illustrator, tekenaar. Hoewel hij in Twente is geboren wordt Hen Euverman toch vooral als Brabantse kunstenaar gezien. Opgeleid aan de kunstacademie in Enschede maar het grootste gedeelte van zijn leven in en rond Eindhoven gewoond. Hij schilderde vooral veel stads-, dorpsgezichten en landschappen maar deed ook portretten en stillevens.
Dit werk is afkomstig van het Peter van den Braken centrum in Sterksel (BR). Kan worden afgehaald in Velsen-noord
Werk is schitterend ingelijst, kan helaas door het zeer grote formaat niet worden verzonden.