Hen Euverman - Poserend naakt - Aquarel, Ingelijst

Hen Euverman - Poserend naakt - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Hen Euverman - Poserend naakt - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hen Euverman - Poserend naakt - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hen Euverman - Poserend naakt - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hen Euverman - Poserend naakt - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hen Euverman - Poserend naakt - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hen Euverman - Poserend naakt - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Hen Euverman (1918-1994)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 47 cm (h x b)
Lijst62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
25 G1
Henny Euverman
Poserend naakt met bril
Inkt en aquarel
1992
33 x 47 cm
62 x 82 cm
Herkomst: Peter van den Braken Centrum te Sterksel

Hen Euverman (1918-1994)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
82 cm
62 cm
47 cm
33 cm
Starttijd:20-03-2022 om 19:06
Eindtijd:25-03-2022 om 21:51
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingAlleen per koerier