Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening

Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening kopen? Bied vanaf 45!
Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening kopen? Bied vanaf 45!Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening kopen? Bied vanaf 45!Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening kopen? Bied vanaf 45!Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening kopen? Bied vanaf 45!Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Hen Euverman (1918-1994)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
Passe-partout70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2
Henny Euverman
Poserend naakt
Krijttekening
50 x 64 cm
70 x 80 cm
Herkomst: Peter van den Braken Centrum te Sterksel.
Passepartout is vies. Niet ingelijst

Passepartout is vies.

Hen Euverman (1918-1994)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
80 cm
70 cm
64 cm
50 cm
Starttijd:20-03-2022 om 19:17
Eindtijd:03-04-2022 om 20:45
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland