Ets van Henc van Maarseveen voor de Luis. (cadeauprent 1963). Gesigneerd in 1964. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Goed
Ets is in zeer goede staat. In het witte blad zitten wat kreukels/vouwen.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 12,50