Henc van Maarseveen, ets. - Verkocht

Henc van Maarseveen, ets. kopen? Bied vanaf 25!
Henc van Maarseveen, ets. kopen? Bied vanaf 25!Henc van Maarseveen, ets. kopen? Bied vanaf 25!
  • Henc van Maarseveen (1926-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Henc van Maarseveen, ets.

beeldformaat 20.8 x 27 cm.

bladformaat 34.8 x 37.2 cm.

de ets is niet ingelijst.

kosten verzending in NL € 8.50

Objectlocatie Nederland
Starttijd29-10-2014 om 15:20
Eindtijd5-11-2014 om 15:20