Hendrik Cornelis Kranenburg - H.C.Kranenburg 1917-1997.Zicht op Amsterdam.

Hendrik Cornelis Kranenburg - H.C.Kranenburg 1917-1997.Zicht op Amsterdam. kopen? Bied vanaf 399!

Verkoopprijs: € 379,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hendrik Cornelis Kranenburg - H.C.Kranenburg 1917-1997.Zicht op Amsterdam. kopen? Bied vanaf 399!Hendrik Cornelis Kranenburg - H.C.Kranenburg 1917-1997.Zicht op Amsterdam. kopen? Bied vanaf 399!Hendrik Cornelis Kranenburg - H.C.Kranenburg 1917-1997.Zicht op Amsterdam. kopen? Bied vanaf 399!Hendrik Cornelis Kranenburg - H.C.Kranenburg 1917-1997.Zicht op Amsterdam. kopen? Bied vanaf 399!Hendrik Cornelis Kranenburg - H.C.Kranenburg 1917-1997.Zicht op Amsterdam. kopen? Bied vanaf 399!Hendrik Cornelis Kranenburg - H.C.Kranenburg 1917-1997.Zicht op Amsterdam. kopen? Bied vanaf 399!

Geplaatst door  wammes
FA. (5)

76 verkochte items
  • Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997)
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
Lijst100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Hendrik Cornelis Kranenburg werd op 5 december 1917 in Amsterdam geboren.Hij overleed op 31 januari 1997 in Bergen op Zoom.Hij woonde en werkte o.a. in Amsterdam, Laren (1943) en sinds 1962 in Bergen op Zoom.Hij was een leerling van de Rijks Akademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam o.l.v. H.J. Jurres en W.H. van den Berg. H.C.Kranenburg schilderde, aquarelleerde, tekende (ook met pen), etste en lithografeerde stadsgezichten, landschappen en portretten. Daarnaast maakte hij wandschilderingen, speelde hij uitstekend piano en was hij een begenadigd beeldhouwer. Toch is hij het meest bekend geraakt met zijn olieverf schilderijen. Hij schilderde in een vlotte impressionistische stijl in de trant van de Haagse School. Zijn rijke kleuren pallet was zeer uitgesproken en de verf werd met vlotte penseelstreken direct op het doek aangebracht. Zijn landschappen tonen weidse luchten met krachtige wolken partijen.Olieverf op doek.Gesigneerd. Afmetingen inclusief lijst: 100 x 80 cm.
Herkomst:Collectie Streefoord Eemnes.

Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  wammes
FA. (5)

76 verkochte items
80 cm
100 cm
80 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 379,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-12-2019 om 14:29
Eindtijd:11-02-2020 om 12:45

Heutink
11 feb. / 12:34
€ 330