Hendrik de Laat - Ets oud Vlijmen

Hendrik de Laat - Ets oud Vlijmen kopen? Bied vanaf 20!
Hendrik de Laat - Ets oud Vlijmen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik de Laat - Ets oud Vlijmen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik de Laat - Ets oud Vlijmen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik de Laat - Ets oud Vlijmen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik de Laat - Ets oud Vlijmen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik de Laat - Ets oud Vlijmen kopen? Bied vanaf 20!
  • Hendrik de Laat (1900-1980)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets oud Vlijmen

Beeldmaat 12.5 cm × 24.5 cm, papiermaat 22.5 cm × 32.5 cm
Gesigneerd in potlood rechtsonder: Hendrik de Laat
Getiteld in potlood linksonder: Oud Vlijmen

Hendricus Antonius Josephus Maria de Laat, geboren op 2 januari 1900 en overleden 22 april 1980 te 's-Hertogenbosch.

Hij woonde en werkte in deze stad. Hij kreeg teken- en schilderlessen van o.a. Frans Kops, Piet Slager jr., André Verhorst en Frans Slager.

Hendrik de Laat is autodidact in zijn zwart-wit- en kleuretsen en heeft hierdoor grote bekendheid verkregen. Hij is 5 jaar kunstcriticus van het Noord-Brabantsdagblad "Het Huisgezin" geweest.

In 1970 is hij door het gemeentebestuur van 's-Hertogenbosch onderscheiden met de zilveren Jeroen Bosch­penning. Het Provinciaal Genootschap van Kunsten en Wetenschappen in Noord-Brabant heeft in het Prentenkabinet 86 etsen en tekeningen opgenomen. Ook de gemeente 's-Hertogenbosch en het Stedelijk Museum in Amsterdam hebben een aantal werken in bezit.

Wordt aangetekend, verzekerd en goed verpakt verzonden. Gegarandeerd veilige verzending.
Bij aankoop van meerdere kavels worden de verzendkosten aangepast en krijgt u de te veel betaalde kosten terugbetaald.

Losbladig, in goede staat zie foto's
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grave, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd7-6-2022 om 21:46
Eindtijd19-6-2022 om 22:31
Openingsbod € 20
ObjectlocatieGrave,  Nederland