FA. (1)

Hendrik de Leth - De Kerk te Kastrikum

Hendrik de Leth - De Kerk te Kastrikum kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Arianne0106
FA. (1)

Lid sinds 2020
37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Hendrik de Leth (1703-1766)
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1755
TechniekGravure
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.5 cm x 19.8 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Uit Het Zegepralend Kennemerland
Uitgegeven ca 1755
Zeer fraaie en decoratieve gravure
Weinig gekleurd aangeboden

Fraaie druk

Handgekleurd
Bovenmarge kort zoals gebruikelijk, helft van een heel blad met twee afbeeldingen

Hendrik de Leth (1703-1766)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Arianne0106
FA. (1)

Lid sinds 2020
37 verkochte items
Gravure 1755
19.8 cm
16.5 cm
Starttijd:18-03-2022 om 21:03
Eindtijd:01-04-2022 om 19:11
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa