FA. (1)

Hendrik de Leth - Huis Kronenburg te Castricum

Hendrik de Leth - Huis Kronenburg te Castricum kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Arianne0106
FA. (1)

Lid sinds 2020
37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Hendrik de Leth (1703-1766)
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1755
TechniekGravure
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.3 cm x 19.8 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Ruïne van het Huis Kronenburg te Kastrikum
Afkomstig uit Het Zegepralend Kennemerland

Fraaie druk

Op geschept papier met deel van een watermerk
Ondermarge kort zoals gebruikelijk.

Hendrik de Leth (1703-1766)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Arianne0106
FA. (1)

Lid sinds 2020
37 verkochte items
Gravure 1755
19.8 cm
16.3 cm
Starttijd:18-03-2022 om 21:08
Eindtijd:01-04-2022 om 19:03
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa