Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1740 |
Techniek | Gravure |
Onderwerp | Cartografie |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19.5 x 22.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 25 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Afmetingen van het werk zijn 19,5 x 22,5 cm. Conditie is zeer goed.
Kaart van Zuidoost Holland met de regio Biesbosch. Titelcartouche linksonder, onder deze cartouche de schaalstokken. In de Biesbosch een windroos.
Het werk wordt goed verpakt verzekerd verstuurd .
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Gezien de leeftijd in zeer goede conditie. Weinig verkleuring, geen beschadigingen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haarlem, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 7-2-2021 om 11:09 |
Eindtijd | 3-5-2021 om 13:31 |