Hendrik (Henk) Hester, litho, ZT (de Vliegeraar), 1964 - Verkocht

Hendrik (Henk) Hester, litho, ZT (de Vliegeraar), 1964 kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik (Henk) Hester, litho, ZT (de Vliegeraar), 1964 kopen? Bied vanaf 25!Hendrik (Henk) Hester, litho, ZT (de Vliegeraar), 1964 kopen? Bied vanaf 25!Hendrik (Henk) Hester, litho, ZT (de Vliegeraar), 1964 kopen? Bied vanaf 25!Hendrik (Henk) Hester, litho, ZT (de Vliegeraar), 1964 kopen? Bied vanaf 25!
  • Henk Hester (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho op geschept papier, getsigneerd en voorzien van de aantekening "EIGEN DRUK", in potlood door de kunstenaar. In het werk gesigneerd, getiteld en gedateerd. Ongenummerd, afmetingen druk 25x16,5 (cm)2, blad 50x33(cm)2

tegen betaling opsturen (met passepartout €15, zonder €10, of in Utrecht ophalen.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:25-01-2016 om 15:52
Eindtijd:25-10-2016 om 12:48