Hendrik (Henk) Poeder – Olieverf op doek - Gesigneerd - Ingelijst - 60 x 70 cm - Verkocht

Hendrik (Henk) Poeder – Olieverf op doek - Gesigneerd - Ingelijst - 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 75!
Hendrik (Henk) Poeder – Olieverf op doek - Gesigneerd - Ingelijst - 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 75!Hendrik (Henk) Poeder – Olieverf op doek - Gesigneerd - Ingelijst - 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 75!
  • Henk Poeder (1897-1958)

IN PRIJS VERLAAGD.  DIT IS DE LAATSTE KEER DAT WIJ DIT WERK OP KUNSTVEILING.NL KUNNEN AANBIEDEN.

Titel:  Onbekend.

Hendrik (Henk) Poeder werd op 20 april 1897 in Assen geboren. Hij woonde en werkte in Assen, Soest en in Kampen.  Poeder was een bekend illustrator en een kundig schilder van Veluwse landschappen, waterlandschappen om Kampen en  riviergezichten.

Kunstenaar: Hendrik (Henk) Poeder.

Techniek: Olieverf op doek.

Jaartal: Onbekend.

Afmetingen: Lijst, 60 x 70 cm (b x h).

                        Afbeelding, 48 x 58 cm (b x h).

Ingelijst: Ja. In de oorspronkelijke goudkleurige lijst.

Gesigneerd: Ja.

Conditie: Goed, maar het schilderij zou schoongemaakt kunnen worden om de kleuren meer uit te laten komen (zie ook de foto’s).

Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 13,70 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Henk Poeder (1897-1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2975 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:08-12-2013 om 11:30
Eindtijd:18-12-2013 om 11:30