Ets door hendrik Henrichs. Voorstelling van een marktdag in Breda. Losbladig, beeldmaat 33x29, bladmaat 42x37 Gesigneerd in potlood r.o.: 'H.Henrichs' Genummerd in potlood l.o.: '22/75' Authenticitei volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00