Hendrik Jan Visser - IN DE DUINEN

Hendrik Jan Visser - IN DE DUINEN kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 50,00

Hendrik Jan Visser - IN DE DUINEN kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Jan Visser - IN DE DUINEN kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Jan Visser - IN DE DUINEN kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Jan Visser - IN DE DUINEN kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

316 verkochte items
  • Hendrik Jan Visser (1945)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
Lijst27 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zand, zon en zeelucht in een zomers schilderij.

Hendrik Jan Visser (1945)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

316 verkochte items
33 cm
27 cm
30 cm
24 cm

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:27-01-2019 om 13:58
Eindtijd:08-02-2019 om 21:26

Biedingen (4):

Peterlucas
8 feb. / 21:20
€ 50
Angra2510
8 feb. / 21:15
€ 45
Peterlucas
8 feb. / 21:15
€ 40
Angra2510
8 feb. / 16:28
€ 35