Hendrik Jan Visser - SNEEUW - Verkocht

Hendrik Jan Visser - SNEEUW kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 70,00

Hendrik Jan Visser - SNEEUW kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Jan Visser - SNEEUW kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Jan Visser - SNEEUW kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Jan Visser - SNEEUW kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Jan Visser - SNEEUW kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Hendrik Jan Visser (1945)
DragerPaneel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 21 cm (h x b)
Lijst21 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het is winter, men geniet vande gevallen sneeuw.

Hendrik Jan Visser (1945)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
26 cm
21 cm
21 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:27-01-2019 om 13:56
Eindtijd:08-02-2019 om 21:12
Biedingen (6)
MarLou
08 feb. / 21:05
€ 70
AMT
08 feb. / 19:30
€ 60
archivalia
08 feb. / 11:09
€ 50
armand7
07 feb. / 15:40
€ 45
RichardSchouten
06 feb. / 19:31
€ 40
AN1A
03 feb. / 12:41
€ 35