Hendrik Kruseman van Elten - Lithografie, Ingelijst - Verkocht

Hendrik Kruseman van Elten - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Hendrik Kruseman van Elten - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Hendrik Kruseman van Elten - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Hendrik Kruseman van Elten - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Hendrik Kruseman van Elten - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Hendrik Kruseman van Elten - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Hendrik Kruseman van Elten - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Hendrik Kruseman van Elten - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Hendrik Kruseman van Elten (1829-1904)
Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
Lijst25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
9
Hendrik Dirk Kruseman van Elten
Landschap
 Lithografie, gedrukt door Emrik en Binger te Haarlem
 25 x 32 cm

Hendrik Kruseman van Elten (1829-1904)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
32 cm
25 cm
32 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:20-03-2019 om 13:57
Eindtijd:27-03-2019 om 21:18
Pippa-1908
26 mrt. / 07:07
€ 40