FA. (2)

Hendrik Pieter Groen - Kralingse bos

Hendrik Pieter Groen - Kralingse bos kopen? Bied vanaf 400!
Hendrik Pieter Groen - Kralingse bos kopen? Bied vanaf 400!Hendrik Pieter Groen - Kralingse bos kopen? Bied vanaf 400!Hendrik Pieter Groen - Kralingse bos kopen? Bied vanaf 400!Hendrik Pieter Groen - Kralingse bos kopen? Bied vanaf 400!Hendrik Pieter Groen - Kralingse bos kopen? Bied vanaf 400!Hendrik Pieter Groen - Kralingse bos kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Fedor1971

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hendrik Pieter Groen (1886-1964)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 cm x 49 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het is een schilderij van de Rotterdamse schilder H.P. Groen van het Kralingse bos in Rotterdam.
De Kralingse plas en het bruggetje staan erop en de bomen van het bos.

Schilderij ziet er in mijn ogen goed uit.

Heeft altijd aan de muur gehangen en is nooit opgeslagen geweest

Hendrik Pieter Groen (1886-1964)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Fedor1971

Lid sinds 2022
0 verkochte items
60 cm
50 cm
49 cm
38.5 cm
Starttijd:12-05-2022 om 16:46
Eindtijd:25-05-2022 om 19:45
Openingsbod€ 400
ObjectlocatiePapendrecht, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie