Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Schilder : Hendrik van Bloem 1874 - 1960
Titel : " gezicht op Overveen"
Datering : ca. 1910
Medium / Techniek : olieverf op paneel
Maten : 58 x 48 (paneel) en 70 x 60 ingelijst
Gesigneerd : rechtsonder
Starttijd | 22-3-2014 om 13:44 |
Eindtijd | 5-4-2014 om 14:49 |