Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets door Hendrik van Bloem.
Voorstelling van een hut in een heidelandschap.
Ets onder passepartout, beeldmaat 20,5x28, bladmaat 23x30,5
Gesigneerd in potlood r.o. 'Hendrik van Bloem', tevens r.b. in de plaat en datering '1908'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 25-3-2014 om 21:01 |
Eindtijd | 1-4-2014 om 22:01 |