Hendrik van Bloem - Landschap - Verkocht

Hendrik van Bloem - Landschap kopen? Bied vanaf 45!
Hendrik van Bloem - Landschap kopen? Bied vanaf 45!Hendrik van Bloem - Landschap kopen? Bied vanaf 45!
  • Hendrik van Bloem (1874-1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
Lijst40 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets met passe-partout en museum glas

Lijst is beetje beschadigd kunst is top

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2023 om 13:30
Eindtijd:24-01-2023 om 22:58
Museum Eddy Roos
15 jan. / 06:20
€ 45