Hendrik van Veenendaal - Vuurtoren I - Verkocht

Hendrik van Veenendaal - Vuurtoren I kopen? Bied vanaf 70!
Hendrik van Veenendaal - Vuurtoren I kopen? Bied vanaf 70!Hendrik van Veenendaal - Vuurtoren I kopen? Bied vanaf 70!Hendrik van Veenendaal - Vuurtoren I kopen? Bied vanaf 70!
  • Hendrik van Veenendaal (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
DragerHout
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen109 cm x 49 cm (h x b)
Lijst113 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie zeefdruk op paneel. Met CV van de kunstenaar.

Hendrik van Veenendaal (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1084 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
53 cm
113 cm
49 cm
109 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-05-2020 om 13:07
Eindtijd:20-06-2020 om 21:28
fee
20 jun. / 20:50
€ 70