FA. (5)

Hendrik Willem de Jong - Moeder met kind

Hendrik Willem de Jong - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 800!
Hendrik Willem de Jong - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 800!Hendrik Willem de Jong - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 800!Hendrik Willem de Jong - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 800!Hendrik Willem de Jong - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 800!

Geplaatst door  marleen13

Lid sinds 2021
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Hendrik Willem de Jong (1876-1950)
Jaartal1900
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen79 cm x 64 cm (h x b)
Lijst106 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Op het grote sfeervolle schilderij is een vrouw , waarschijnlijk de moeder, met kind afgebeeld.

Lijst en doek zijn in tact, op een klein schilfertje na.

Hendrik Willem de Jong (1876-1950)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  marleen13

Lid sinds 2021
1 verkochte items
93 cm
106 cm
64 cm
79 cm
Starttijd:23-12-2021 om 14:05
Eindtijd:06-01-2022 om 22:37
Openingsbod€ 800
ObjectlocatieHaaften, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie